A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 05 Mayıs 2018
  • 17.829 kez görüntülendi.

A101 aktüel ürün katalogları değişen ve gelişen yapısı ile gelmiş. A101 10 Mayıs 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok yeni fırsat ve yeni indirim var. A101’in yeni düzen ve arayüzü ile yenilenmesi oldukça hoş yeni bir katalog görünümüne kavuşması gerçekten harika… Detaylarda ürünlere ait fırsatları inceledik.

A101, her perşembe yenilenerek geliyor ve yeni bir tasarım ile müşterisi önüne çıkıyor. Çok şık bir katalog ile gelen market; artık Aldın Aldın aktüel düzenine yeni bir görünüm ekliyor. Her geçen gün gelişen ve ülkemizin yükselen değeri olmayı başaran A101; bu perşembe günü de kalitesinden ve uygun fiyatından ödün vermiyor. Sosyal medyada çok konuşulan katalogları tam olarak olmasa da kısmen inceledik. Gerçekten fiyatlar piyasaya göre çok çok uygun… Yükselen piyasa fiyatlarına tepkisiz kalmayı bilen ve bazen az artışlar ile bu yükselişe tüketicinin penceresinden bakabilen A101’i tebrik ediyoruz.

A101 10 Mayıs, yani yeni bir perşembe günü çok konuşulacak fırsatlar sunuyor. Bu haftanın indirimleri ve 10 Mayıs’ın indirimleri yine harika olacağa benziyor. En yeni indirimler ve kampanyaların yegane adresi olmayı başaran bu market; sosyal medyayı da sallıyor. Pek çok zaman sosyal medyada çok konuşulanlar arasına giriyor ve hatta bazen liderliği eline alıyor. Bu anlamda A101’in perşembe indirimleri çok değerli ve takibe değer… Ürün ürün, fırsat fırsat incelemelerimizi yaptığımız yeni A101 aktüel indirim sayfalarına şimdi daha yakından bakalım.

A101 aktüel, sosyal medyayı sallayan fırsatlarını duyurmaya devam ediyor. Yeni fırsatlarında yeni indirimlerinde muhteşem fiyatlar ve kaliteli kampanyalar sunan market geliştirilmiş arayüzü ile şimdi daha hoş ve yenilikçi olmuş. Sosyal medyadan edinilen bilgiler ışığında incelemelerimizi yaptık ve bu hafta kataloglarında şunu gördük: A101 kendini geliştiriyor, kaliteden ödün vermiyor ve uygun fiyattan da asla vazgeçmiyor. Bir marketten beklenen en önemli kriterleri yerine getiriyor. Arzum markalı ürünleri, pek çok mutfak ürünleri, çeşitli Sinbo ahşap ürünleri ile müşterisinin önüne çıkıyor. Ev tekstilinde, mutfakta ve cam ürünlerde de sevilen markaları uygun fiyata sunuyor. Lav ürünleri ve çeşitli fırsatlar da sunulmuş. Daha fazlasının yer aldığı görsel incelemeleri mutlaka görmelisiniz.
Aktüel ürünler A101 indirimlerinde yer alan ürünlere ait detaylara yakından bakıyoruz. Bu anlamda fırsatların ne denli olduğunu da anlamaya ve anlatmaya çalışıyoruz. Gerek fiyat gerekse ürün kalitesi olarak zaman zaman rakipsiz; zaman zaman ise tercih edilebilir olan market, bu çizgisini bozmayarak üzerine yeni indirimler de ekleyerek devam ediyor. A101 fırsatlarında bulunan fırsatlara yakından baktığımız ve 10 Mayıs indirimlerini mercek altına aldığımız fırsatlara bakmaya devam edelim.

SEG SCM 9100 çamaşır makinesi
HI-LEVEL 49″ uydu alıcılı Full HD led TV
Acer A315-33-C3UU notebook
Xiaomi Redmi Note 5A Prime cep telefonu (Global versiyon)
Piranha mikrofonlu stereo kulaklık
Marie Claire MC-1801 bayan kol saati
Venus Knives desenli çatal/kaşık/bıçak
Lav Love ve Sim Serisi
Kahve yanı su bardağı
Meşrubat bardağı
Küçük boy kavanoz
Tatlı kasesi
Şekerlik
Kahvaltı tabağı çeşitleri
Reçellik
Saklama kabı
12 Parça çay seti
Anneler Günü özel indirimleri
Sinbo STM-5813 elektronik çay seti
Arzum AR-1027 el blender seti
Arzum AR-2003 Cookart Eco Midi fırın
Sunum tepsisi, sunum sepeti ve çerezlik
Kiwi otomatik tuzluk-biberlik
Porselen çukur tabak
Sinbo ahşap ürünler
Nouvelle Ranforce çift kişilik nevresim takımı
Ev tekstili ürünleri ve daha fazlası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ