A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 27 Nisan 2018
  • 43.403 kez görüntülendi.

A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ile haftaya merhaba diyor. A101 3 Mayıs 2018 perşembe itibarıyla gelecek olan ürünlerin sunumunu yapmış ve sosyal medyada insanlar bu ürünleri incelemeye ve alışveriş listelerine yazmaya başlamışlar bile… Şimdi sizlerle sosyal medyanın fenomeni olan bu görselleri, ürünleri ve fiyatları inceleyelim.

A101 3 Mayıs, yeni bir ay yeni bir konsept ile geliyor. Bahar aylarının gelmesi ile artık piknik, bahçe ve benzeri ürünler sunulmaya başlanıyor. A101 aktüel ürünlerinde bu hafta bu izlenimlere tanık oluyoruz. Hatta bu hafta pek çok ürün ve fırsat varsa da biz bazı katalogları incelemeyi dahi 3 mayıs’a doğru yapmayı planlıyoruz. Çünkü A101 bu hafta da geçen haftalarda olduğu gibi iyi fiyat ve iyi ürün sunuyor.

A101, ülkemizin en önemli süpermarket zincirlerinden biri ve hatta belki de en iyisi… Müşterisi ve takipçisi ile oldukça iyi ilişkiler kurmuş ve indirimlerini her perşembe sunan çok önemli bir market…. Bu marketin 3 Mayıs katalogları da adına ve namına yakışır iyi ürünler ve gerçekten iyi fiyatlar ile sunulmuş. A101’in görselleri ile yaptığı açıklamalardan da anlaşıldığı üzere muhteşem bir fırsat dünyası 3 mayısta bizi ve sizi içine alacak.

A101 aktüel, yeni haftası olan üç mayıs katalogları haftasında pek çok banyoda kullanılabilecek elektronik denebilecek ürün, sizlere ev temizliğinde yardımcı bir elektrikli süpürge, 2 kapaklı çekmeceli bir dolap, ayakkabı kutusu ve askı çeşitleri gibi ürünler sunuyor. Ek olarak bu hafta baharı anımsatan gölgelikli salıncak da geliyor. Siz de şimdiden hazırlık yapıyorsanız mutlaka bu ürünü alın… Ayrıca havaların ısınması ile piknik aktiviteleri de artıyor. Bunun için de ürünler sunulmuş. Pek çok farklı konsept uygulanmış ve oldukça iyi fiyatlara yer verilmiş. A101 3 Mayıs detayları ve kısa listeleri ile incelemeye devam edelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ