A101 8 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 07 Şubat 2018
  • 12.723 kez görüntülendi.

A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta inanılmaz fırsatlar var. A101 8 Şubat 2018 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve kampanyalı indirimlerinde yer alan tüm detaylar ve ürün ürün inceleme sizlerle. A101 Market’in yeni hafta fırsatlarını detaylıca inceleyelim.

A101 8 Şubat 2018 tam manası ile cazip fırsatlar sunuyor. Hem kalite hem de uygun fiyat arayanların adresi olan A101 bu hafta yine çok konuşulacak. Önemli ürünler sunan marketin TV’den mutfak ürünlerine pek çok ürün sizlerle olacak. Fırsatların detaylarına baktığımızda göreceğiz ki yine alışveriş listelerimizde yer edinecek önemli ürünler var. Şimdi detaylar ile başlıyoruz.

A101; geçen haftalarda olduğu gibi bu haftada da TV, Cep telefonu ürünleri sunuyor. Hatta bu hafta 8 şubat itibari ile 2 farklı TV geliyor. Geçen hafta gelen TV’ye göre bir yüksek bir de alt segment ürün olarak görülebilecek bu ürünler de oldukça iyi… Ayrıca A101 market çeşitli GoSmart ürünleri de sunacağı gibi Zorluteks markalı ürünleri de uygun fiyata getiriyor. Ayrıca aynalı takı dolabında görünüm değişmiş ve daha şık bir aynalı takı dolabı geliyor. Mutfak ürünleri ve ev ürünleri de sizlerle. A101 marketin detaylı ürünlerine bakalım.

A101 aktüel; 8 Şubat itibari ile çok sevilen ürünlerinden olan çekmeceli makyaj organizerini de getiriyor. Hatta şemsiyeler, elektrik süpürgesi, mutfak ürünleri, granit tencereler de bu hafta geliyor. 8 Şubat perşembe günü çok konuşulacak indirimler A101 ile geliyor demek hata olmuyor. Şimdi kısa bir ürün listesi ve ardından görsel incelemeler ile devam edelim.

A101; tam anlamı ile yeni haftasında en aktüel hangi ürün var diye düşünmüş ve en iyisini en uygun fiyata bulmuş ve satışa sunmuş. 8 Şubat sayfalarında gerçek anlamda güzel ürünler var. Özellikle elektronik ve ev tekstili alanları oldukça sevilen alanlar olarak dikkat çekiyor. Peki A101 hangi tarihlerde bu ürünleri ne kadar stokla sunuyor? İşte bu sorunun yanıtını A101 sayfa altında ürün başına Türkiye geneli stoku 7500 adet olarak belirtilmiş. Bu yüzden ürünler çok hızlı tükenebiliyor. 81 ilde şubesinin olması ile geniş bir ağa sahip olan A101’in bu işi layıkı ile yerine getirmesi oldukça gurur verici. Şimdi kısa bir liste ve ardından detaylı incelemeler ile devam edelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ