A101 Aktüel 12 Nisan Güncel Kampanyalı Ürünler

  • 30 Mart 2018
  • 24.671 kez görüntülendi.

A101 Aktüel 12 Nisan Güncel Kampanyalı Ürünler
A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok indirim sizlerle. A101 12 Nisan 2018 aktüel ürünlerine ait fırsat kataloglarında bulunan ürünleri, bu ürünlerin tamamını inceledik. Hatta muhteşem fırsatların neler olduğunu tek tek ve detaylı şekilde ele aldık. Şimdi inceleme metnimize ve görsel incelemelerimize geçelim.

A101, en yeni haftasında akıllara durgunluk verecek düzeyde harika indirimlerini sunmaya devam etmiş. 12 Nisan 2018 Perşembe itibarıyla sunmasını planladığı ürünleri camlarına asmış. Biz de bu görsellerden hareketle muhteşem indirimleri inceledik. Yeni kataloglarda yine geçmişte gelmiş bazı ürünler var. Ayrıca yeni bir ürün hatta birden çok ürün de var. Bu ürünlerin en dikkat çekeni arasında cep telefonu var ki SONY markalı bu telefon muhteşem bir fiyat ile geliyor. Şimdi daha detaylı bir inceleme ile diğer sayfalara ön bakış yapalım.

A101 12 Nisan, yeni tarihi ve yeni perşembe sayfaları ile adından söz ettirmesini çok iyi biliyor. İndirim nasıl yapılır, sorusunun yanıtı olabilen bu market Aldın Aldın ile fırsatlarını kitlelere ulaştırmaya devam ediyor. Bu hafta teknoloji ve ev tekstili iç içe sayfaları, unutulmayan gıda fırsatları, muhteşem temizlik ürünü indirimleri ve her eve lazım ürünleri ile adeta takipçisi ve müşterisinin gönlünde taht kuruyor.

A101 aktüel, kısacası güncel kataloglar ile incelemelerimizi sunmaya gayret ediyoruz. Öyle ki A101’in sunduğu bu indirimlerin incelemesini yapmak bile büyük bir keyif, tabi ki bunları yaparken kendimize uygun olan ürünleri de alışveriş listelerimize ekliyor ve ilgili tarihleri bekliyoruz. Bu hafta ve geçmiş haftalar tam anlamı ile harika idi, bundan sonra da harika olmaması için hiç bir neden yok… Ülkemizin market sayısı ile en büyüğü olan A101’de indirim ve kampanyalar dinmesin, Aktüel Ürünler olarak biz bu kampanyaları incelemekte ise hiç gocunmayalım istiyoruz. Muhteşem indirimlerin için teşekkürler A101… Şimdi kısa bir öne çıkan liste ve görsel inceleme ile devam edelim.

HI-LEVEL 49’’ uydu alıcılı FULL HD LED TV
A4Tech G3-200N V-TRACK kablosuz Mouse
Piranha 3D sanal gerçeklik gözlüğü
Sony Xperia XA akıllı cep telefonu
Sinbo elektrikli ayaklı ızgara
Pek çok mutfak ürünü
Aprilla ABS-1025 dijital banyo baskülü
Aprilla AMG-6001 şarjlı bakım seti 5’i 1 arada
King K-427 saç kurutma makinesi
Altıs kondisyon bisikleti
Altıs boks torbası
Piranha pvc 4004 araç süpürgesi
Altıs boks eldiveni
Altıs hulo hoop
Gıda ürünleri ve daha fazlası…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ