Bim 1 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 01 Haziran 2018
  • 13.030 kez görüntülendi.

Bim Marketleri Alışveriş Sevenler İçin Bu Hafta Sürpriz Ürünler Getiriyor. Bim 1 Haziran 2018 Günü Kampanya Ürünleri Sizleri Bekliyor.
Bim 1 Haziran Tarihli aktüel ürün kataloğunu Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterisinin beğenisine sundu. Birçok kampanyalı ürünün ve uygun fiyatların yer aldığı bu eşsiz Bim katalog yine bütün ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak.

Aile bütçesine destek olan en önemli ve tercih edilen market zincirlerinden birisi olan Bim, bölgede yer alan her tüketicinin cebine katkı sağlıyor. Yüzlerce çeşit ürünün yer aldığı bu haftaki katalogda eminiz ki beğeneceğiniz birçok şeyi bulabileceksiniz. 1 Haziran Bim tarihli ürün kataloğu ile müşterisini sevindiren Bim, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubeleri sayesinde herkesin ihtiyacına hızır gibi yetişiyor. Alışveriş konusunda vatandaşa iyi bir alışkanlık kazandıran Bim, reyonlarındaki harika ürünlerle de herkesi güldürüyor. Ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünleri bir araya getiren marketler zinciri sayesinde, bütçenize hiçbir zarar vermeden çok uygun bir biçimde alışveriş yapma fırsatına da erişiyorsunuz. Bim, her hafta yayınlanan aktüel ürün katalogları sayesinde müşterisini mutlu etmeye devam ediyor. kampanyalı günler için tanıtılan ürünler, vatandaşların daha uygun bütçeler ile kaliteli alışveriş yapabilmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu haftada şok etkisi yaratan indirimler ile adından oldukça söz ettirecek olan Bim, vatandaşların yoğun ilgisine maruz kalacak gibi görünüyor. Şimdi hep birlikte bu haftaki kampanyalı ürünlere bir göz atalım. Bu zamana kadar hep müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla “Kaliteli ürün, uygun fiyat” politikasından hiçbir zaman vazgeçmeyen Bim sayesinde, bilinçli tüketici kavramı da artmış oldu.

Artık ülkemizde insanlar bütçelerini düşünerek Bim’den alışveriş yapıyor ve ev ekonomisine de katkı sağlıyor. Eğer sizler de bu haftaki ürünleri satın almak istiyorsanız, elinizi çabuk tutun, fırsatları kaçırmayın. 1 Haziran 2018 tarihinde Bim mağazalarında bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
Bim de bu hafta neler var sizlerle bilikte göz atalım; Akülü Mercedes Benz ML 350 499,00 TL, 12 Jant Bisiklet 89,00 TL, Katlanabilir Kamp-Plaj Sandalyesi 39,90 TL, Mangal 24,90 TL, Örme Hamak 19,90 TL, 24’lü Alkalin Pil Power B 14,95 TL, Piknik Örtüsü 3,90 TL, Bardaklı Termos 39,90 TL, Solar Lamba 19,90 TL, Musluklu Termos 10 Litre 34,90 TL, Kampçı Küreği 19,90 TL, Çakmak Taşlı ve Bileklikli Kamp Bıçağı 39,90 TL, 6’lı Alkalin 2032 Pil Power B 3,45 TL, Örme Hamak 19,90 TL gibi ekonomik fiyatlarile 1.06.2018 tarihinde Bim marketlerinde sizlerle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ