Bim 24 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 16 Mayıs 2019
  • 47.852 kez görüntülendi.

Bim Her Hafta Cuma Gününe özel Aktüel Ürünler Kataloğu Yayında. Bim 24 Mayıs 2019 Tarihinde Hesaplı Ürünleri Tüketiciler İle Buluşturuyor.
Bim marketleri, tüketicilere özel olarak hazırladığı indirim listelerini yayınladı. Tüketici dostu fiyatlarıyla birlikte sizlerin daha keyifli alışveriş yapabilmesini sağlayan market, bu hafta akıl almaz indirimlere yer verilmiş görülüyor.

Bim 24 Mayıs 2019 günündeki harika kampanyalar sayesinde alışveriş sepetleri dolacak. Firma sayesinde sahip olmak istediğiniz pek çok ürünü oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.Türkiye’de süpermarket denildiğinde neredeyse akla gelen ilk firma olan Bim marketleri, düzenli olarak tanıtımını gerçekleştirdiği indirim broşürlerinin bir yenisini daha paylaştı. Gerek yerli mallarda gerekse ithal ürünlerde oldukça uygun fiyat etiketlerine sahip olan firma göz doldurmaya devam ediyor. Kısa zamanda oldukça sadık bir müşteri kitlesi de edinmiş durumda. Hiç şüphesiz bunun en büyük sebebi de müşteri odaklı politikaları.

Bu hafta kaçırılmayacak fırsattaki ürünleri raflarına dizen hiper market, düşük bütçelerin dahi bol bol alışveriş yapmasını sağlayan fiyatlarıyla kampanya sevenlerin ortak adresi olacak. Bir önceki fırsat döneminde harika indirimlerle en çok tercih edilen mağaza olmayı başaran Bim, aktüel ürün broşürleri belli oldu. Sizler de 24 Mayıs Bim kataloğunda cazip ürünlere sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ