Bim 4 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 27 Nisan 2018
  • 17.797 kez görüntülendi.

Bim market kampanya tarihinde vatandaşlar için hazırladığı fırsatlarla dolu aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Türkiye’nin en uygun marketlerinden olan ve yapmış olduğu indirimlerle düşük ve orta gelirli insanların bütçelerine katkı sağlayabilen firma, ev ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilmektedir. Bim 4 Mayıs günü cazip fiyatlı ürünleri sizlerle buluşturuyor.

Dondurulmuş gıda ve teknolojik ürünlere de yer veren firma,uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti sayesinde bir çok insanın vazgeçilmez adreslerinden biri haline gelen Bim marketleri, çeşitli sloganlar altında vatandaşlara kampanyalı ürünler sunan ve bir hafta geçerli olacak ürünleri stantlarında bulabilirsiniz. 4 Mayıs Bim mağazalarının hazırlamış olduğu kampanya kataloğunda hangi fırsat ürünleri bulunuyor hep birlikte bir göz atalım. Hazırlamış olduğu indirimli kataloglarla vatandaşlar satışa çıkaracağı ürünleri önceden haber veren Bim marketleri, bu hafta işinize yarayacak bir çok yeni ürüne reyonlarında yer veriyor. kalite ve hesaplı ürünleri uygun etiket fiyatlarıyla sizlerin beğenisine sunan marketler zinciri, kataloğunda bulunan fırsat ürünleri sadece bir hafta geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

Yoğun ilgiden dolayı erken saatlerde tükenebilecek olan aktüel ürünlere sahip olabilmek için indirim günü Bim mağazalarına uğramayı unutmayın. Her hafta yüzlerce fırsat ürünlerinin yer aldığı 4 Mayıs 2018 tarihinde Bim aktüel ürün kataloglarından günler öncesinden haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ