Bulaşık Makinası Tableti Ve İki Kaşık Şeker İle Kar Beyaz Tüller

  • 07 Mayıs 2016
  • 835.656 kez görüntülendi.

Merhaba hanımlar perdelerimizin yeni alınmış gibi kar beyaz olmasını kim istemezkı makina ya atıyoruz yıkıyoruz ama eskı beyazlığına ne yaptı isek kavuşamıyoruz degilmi ? Hepinizin evet dediğini duyar gibiyim 🙂

size bir yöntem vereceğim bu yöntem ile bembeyaz perdelere kavuşacaksınız  hatta bunun garantısını veriyorum bu yöntemı yapıp perdeleri beyazlamayan yoruma yazabilir!

öncelikle perdemizi çıkaralım korneşten perdemizi katlayıp makınaya koyalım içine buklaşık makınsına atığımız tabletten atalım kapağı kapatalım.Deterjan bölümüne iki kaşık toz şeker ve koydugunuz mıktarda matik koyunuz makinanızı dereceye alın ve çalıştırın.Yıkama  bittikten sonra tülünüzü çıkarın kar beyaz  tüller elinizde  kolay gelsin hanımlar.

loading…

 


5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;
www.yeniorgumodeli.com  firmasının Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda, www.yeniorgumodeli.com Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sezen dedi ki:

    Bu işlem yanlizca fairy deterjan içinmi finish le yapsak olurmu

BİR YORUM YAZ