Elbise Lif yapılışı Videolu Anlatım

  • 20 Mayıs 2017
  • 41.914 kez görüntülendi.


Elbise görünümüne sahip lif modelleri hem sevimli görüntüleri hem de kullanımının işlevselliği sebebi ile oldukça hoş. Dilediğiniz tüm renklerde ve farklı modellerde örebileceğiniz liflerinizi dilerseniz elinizde kalan yünlerinizi değerlendirmek için bile örebilirsiniz.Bu lifler çeyizlerinizi süsleyecekler

Genç kız çeyizlerinde pek çok el işi modellerinin yanı sıra lifler de oldukça sık olarak karşımıza çıkmaktadır. hem kullanışlı hem zarif.Birbirinden yetenekli ve hayal gücü güçlü bayanların liflere kattıkları farklı yorumlar ile artık sıradan liflerden ziyade birbirinden farklı modellere sahip lifler daha çok tercih ediliyor.

Sizler de çok kısa sürede örebileceğiniz bu elbise lif modellerini dilerseniz kendi çeyizinize, dilerseniz yakınlarınızın çeyizine örebileceğiniz gibi ayrıca kullanmak için kendinize örebilir ya da örerek satıp ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Farklı objeler ile süslenerek tam bir elbise modeline dönüştürülen ve istenilen tüm renklerde örülebilen lif modelleri ile zamanınızı çok daha keyifli olarak geçirebilirsiniz.

Hanımlar burada paylaştığım örgü lif modelleri ban aittir.

Birde hanımlar konu sonuna eklediğimiz videoları da kaçırmayın derim. Bo konunun sonunda da kurdele nakışı ile alakalı bir videomuz var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ