Yeni Örgü Modelleri> yeniorgumodeli.com

Örgü Çaydanlık Kılıf Modelleri

Örgü Çaydanlık Kılıf Modelleri

Merhaba sevgili www.yenorgumodeli.com takipçileri bugün siz değerli TAKİPÇİLERİMİZ ile birbirinden güzel örgü çaydanlık kılıf modellerini paylaşmak istiyorum ben çok beğendim umarım siz değerli TAKİPÇİLERİMİZ de beğenirsiniz.
Evet arkadaşlar bu örgü çaydanlık örtüsü modülerimizin çoğu tığ ile örülse de şiş ile örülen modellerde var. Bu modelleri tığ ile düz örüp üzerlerine çiçek motifleri yerleştirebilirsiniz.

Örgü Çaydanlık Kılıfı Modelleri
Mutfak dekorasyonunuza renk katacak birbirinden güzel birbirinden renkli çaydanlık kılıfları ile ilgili güzel bir örgü galerisi hazırladım. Biz den çok fazla istenen örgü çaydanlık kılıf model isteyen , arayan birçok arkadaşımız var. Onlara güzel örgü fikirleri vermek için hazırladık bu örgü çaydanlık kılıfı galerisini. Yapmayı düşünen örgü severler için tasarlanmış model yelpazesi geniş bir galeri. Yapılışları bu örgü galerimizde yok bu galeriyi model olarak ayarladık bir diğer makalemizde yapılışını bulabilirsiniz. Sevgili örgü severler eğer kendiniz yapmak isterseniz çaydanlığınızın ölçüsüne göre zincir çekerek veya ilmek atarak başlıya bilirsiniz.
Kendi kafanızda da bu modeli oluşturabilirsiniz istediğiniz işleme işlemini bu örgünüze uyarlayabilirsiniz. Bu sizin hayal gücünüze kalmış ister hayvan figürlü, ister çiçekli aklınıza gelebilecek tüm motifi çıkarabilirsiniz.

Daha önce örgü çaydanlık kılıfı yapılışı paylaşımımız olmuştu. İnceleyerek aynı teknikle örebilirsiniz. Ve dilediğiniz gibi örgü süsleme modelleri ile süsleyebilirsiniz. Birbirinden güzel özenle hazırlanmış örgü modelleri çaydanlık kılıfları var galeride. Şiş örgü modelleri, tığ işi ile yapılan örgü modelleri , bu örgülerin üzerine yapılmış birbirinden güzel süslemeler. Çiçekli çaydanlık kılıf modelleri, hayvanlı çaydanlık kılıf modelleri, bebekli çaydanlık kılıf modelleri. ve bunun gibi bir çok model ne ararsanız var. Size hitap edecek bir çok model galeride mutlaka vardır kızlar . Çünkü çok fazla model hazırladık.

Örgü Çaydanlık Örtüleri ve Kılıf Modelleri
Biraz önce de belirttiğim gibi bir çok model var hepsi de birbirinden güzel modeller. Beğendiğiniz modelleri kendi zevkinize göre tasarlayıp kendinize uygun şekilde örebilirsiniz. Yurt dışı ve Türkiye ‘de bu modelleri örüp satıyorlar çoğu bayan arkadaşımız bu örgülerle yaşamını devam ettiriyor evine bir ek gelir gelmesini sağlıyor. Bu örgü çaydanlık kılıflarını aramızda da satan birçok arkadaşımız var. Onlara da renkli fikirler verecektir bu güzel kılıflar bu kılıfların videolu anlatımı için buraya tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ