Popcorn Papatya Battaniye Yapılışı

  • 22 Mart 2020
  • 1.637 kez görüntülendi.

Merhaba hanımlar. Şimdi size örgü papatya yapımı aşamalarını adım adım nasıl yapıldığını size anlatacağım. Yukarıdaki videolu anlatımda sizlere detaylıca papatya nasıl örülür bunu anlattım. Buradan sonrasında ise sizlere resimlerle adım adım örgü papatya modeli nasıl yapılır onu anlatacağım.

Papatya motifi bir çok örgüde kullanılmaktadır. Özellikle papatya çiçeği beyaz ve sarı renklerden oluştuğunda dolayı tamamen saflığı temizliği simgelediği için çocuk örgü modelleri yaparken en çok kullanılan aplike modelleri arasında yerini alır.

Örgü papatya modelleri papatya çiçeğinde olduğu gibi sade güzelliği anlatmaktadır. Bundan dolayı hanımların örgü yaparken sıklıkla örgü süslemek için kullandığı favori örgü çiçek modelleri arasında yerini her zaman korur.

Yetenekli hanımlar sağ olsunlar bir çok çeşitte örgü papatya modelleri yapmışlardır. Örgümüze göre, ve yeteneğinize göre kimlileir çok kolay örgü papatya yapımı olabilirken kimisi de başlı başına bir örgü olabilecek modeller vardır.

Fakat ben burada sizlere örgüye yeni başlayanlar için papatya nasıl örülür sorusuna cevap olmak adına basit bir örgü papatya modeli nasıl yapılır onu anlatacağım inşallah.

Yapımı da zor değil. Eğer aşamaları sırayla takip edip uygularsanız yapamayacağınız örgü yoktur. Farklı iplerden de faydalanıp parlak iplerle daha değişik efektler yaratabilirsiniz.

Örgü Videolu Anlatım;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ