Yeni Örgü Modelleri> yeniorgumodeli.com

Yakadan Başlamalı Kız Ve Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım

Merhaba sevgili www.yenorgumodeli.com takipçileri bugün siz değerli TAKİPÇİLERİMİZ ile yakadan başlamalı çok güzel bir bebek yeleği modelli yapacağız bu modelimiz hem kız bebeklerine hem de erkek bebekler için uygun bir modeldir.

Ben çok beğendim hemen sizlerle paylaşmak istedim umarım siz değerli örgü severler de çok beğenirsiniz.

Bu yumuşa çık bebek örgüsünü umarım siz değerli TAKİPÇİLERİMİZ de beğenirsiniz.

Yeleğimiz İçin Gerekli Malzemeler

İp Markası ; Kartopu Baby One

İpin Renk kodu ; K255

Şiş NO; 3 Numara

Yeleğimiz 2 yaş İçin

Yeleğimiz için 1,5 yumak İpe İhtiyacımız Var.

Yeleğimizin Yapılışı;

Yeleğimizi 85 adet ilmek ile başlıyor önler 14 ilmek kollar 12 ilmek arka 21 adet ilmek 3er ilmek beden aralarındaki ilmek var toplamda 85 ilmek var.

85 adet ilmekle bebek yeleğimize başlıyoruz bu model hem kız hem de erkek bebeklere giden bir model evet 85 adet ilmeğimizi attıktan sonra 4 diş haraşo örüyoruz. 4. diş haraşomuzun arka yüzüne geldik ilk ilmeğimizi örmeden alıyoruz 4 ilmek ördüm 4 ilmek ördükten sonra burada ilik açma işlemini yapacağız .Sağ şişimize bir doladım 2 ilmeğimi birlikte alıp ters olarak kesiyorum.

Ve ters olarak örmeye devam ediyorum iliklerimizi 15 sırada bir koyuyoruz. 2 yaş bebek örgülerinde 15 sırada bir ilik açtığımızda ilikler tam olarak düzgün duruyor. Arka sırada ilmeklerimizi ters olarak sıra sonuna kadar devam ediyoruz.

3 adet beden arasını ördüm önden 2 adet ilmek ördüm sıra sonuna kadar gelmiyorum geri döndüm. İlk ilmeğimi örmeden aldım 1 adet düz ilmek ördüm bir doladım burada ayraçlarımı çıkaracağım artık. 3 adet ilmek düz olarak ördüm tekrar 1 adet doladım 12 adet kol ilmeğimi düz olarak ördüm.

Yakadan Başlamalı Kız Ve Erkek Bebek Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım

Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Modelleri Resimlerin Üzerine Tıklayın Daha Büyük Halini Göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ