Yeni Örgü Modelleri> yeniorgumodeli.com

Yazma Oyası Modelleri

Sevgili Örgü severler sizler için uzun zamandır paylaşmak istediğim bu resim galerisini bugün düzenledim . Bu yazma oyası içerisinde neler var ; Kolay Tığ Oyası Modelleri ,Gösterişli Tığ Oyası Modelleri , Zarif Tığ Oyası Modelleri ve bunun gibi bir çok yazma oyası modeli. Tığ Oyası Modelleri içerinde herkesin yapabileceği  kolay oya var, eğer yapamadıklarınız model olursa aşağıdaki yorumlar bölümünden yazarsanız birlikte o modelin videolu anlatımını yaparız. Sevgili takipçilerimiz ayrıca yorumlarınızı bekliyorum kızlar hepsini sizle için büyük bir özenle hazırladım, umarım beğenirsiniz bunun gibi daha birçok modeli sizlerle paylaşacağız.

Bu modeller arasında ;
kel oğlan yazma oyası modeli, Halkalı yazma oyası modeli, Çiçekli yazma oyası modeli, Motifli yazma oyası modeli, dut yazma oyası modeli ve bunun gibi birçok örgü modelini siz değerli takipçilerimiz için seçtim tığ işi  yazma oyası bilen arkadaşların bu oyaları kolaylıkla yapacağına eminim. çalışan bayan arkadaşlarımız yada vakti olmayanlar arkadaşlar bu modelleri kolaylıkla yapacaktır hepinize şimdiden kolay gelsin.

Sizlerle çok güzel görünen ve yapımı kolay olan Kirazlı Yazma Oyası Yapılışı Videolu Anlatım paylaşmıştım, kolay oya modellerine değişik bir model olabilir, ayrıca nasıl yapıldığını videosuna bakarak yapabilirsiniz.

Daha önceleri paylaşmış olduğum Tek Parça Sutaşı Modeli Gelinkız Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım izleyerek yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ