Yeni Örgü Modelleri> yeniorgumodeli.com

Yelpaze Modeli Elbise Örülüşü Videolu Anlatım

Merhabalar sevgili örgü severler kız bebeklerimize çok yakışacak yelpaze modeli elbise ile karşınızdayım bu elbisemiz üst tarafı tığ işi örgü altı ise kumaştan yapılan kız bebeklere ve çocuklara çok yakısaşan bir model olacak.

Ben siz değerli takipçilerimiz için hem videosunu hem de resim galerisini hazırladım umarım beğenirsiniz hepinize şimdiden kolay gelsin.

Elbisemiz İçin Gerekli Malzemeler

Mia Baby Cotton İp

Renk Kodu ; L040

3 numara tığ

Makas

Kumaş

Elbisemizin Ölçüleri; 2 Yaş İçin

Robanın Genişliği 5 cm

Robanın boyu 16 cm

Elbisemizin Ölçüleri; 1/1,5Yaş İçin

Robanın Genişliği ; 21 cm

Robanın boyu ; 14 cm

Evet arkadaşlar geçelim yapım aşamasına 3 numara tığım ile 104 adet zincir çektim. Şöyle baştaki zinciri atlayıp hemen yanındaki zincire batıp 1 tane sık iğne yapıyorum. Sıra sonuna kadar zincir bitene kadar sık iğne yapmaya devam ediyoruz Ve başa geldik 2adet zincir çekip dolamadan sık iğne yapacağım hemen dibine değil yanındakine batıyorum. Ve 2 adet sık iğne yapıyoruz baştaki sık iğnemizi de sayarsak toplamda 3 adet sık iğne oldu. Buraya sık iğne direği oluşturdum 3 adet zincir çektim 2 adet sık iğne battı sını saydım alttan atladım 3 sık iğne deliğine battım dolamadan sık iğne yaptım. Tekrar 3 adet zincir çektim 2 adet sık iğne deliğini atladım 3. ye battım dolamadan .

Evet arkadaşlar sıra sonuna kadar ayni işlemi yapıyoruz ama sıra sonuna yaklaşınca baştaki gibi 3 adet sık iğnesi yapmayı unutmuyoruz.

Videomuzu seyrederek yapım aşamasına devam edebilirsiniz hepinize kolay gelsinarkadaşlar.

Yelpaze Modeli Elbise Örülüşü Videolu Anlatım

ELBİSE MODELLERİ İÇİN LÜYTFEN GALERİYE BAKINIZ

Yelpaze Modeli Elbise Resim Galesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ