Tığ İşi Muhteşem Krop Bluz Yapılışı Videolu Anlatım

Merhaba canlarım www.yeniorgumodeli.com editörlerinden ben Pamuk teyze, adım kadar güzel, gözlere hitap eden, bebeklerinizi ,torunlarınızı  sıcacık tutacak bir model ile sizlerleyim.

Arkadaşlar sizlerle beraber video çekmeyi üretmeyi öğrenmeyi çok özledim gerçekten şöyle uzun bir aradan sonra şu anda yeni moda olan croplar dan ben de yapayım dedim. Şöyle Minnoş bir model yaptım piyasadakilere çok benzer ama ufak tefek farklarla yaptım .

Kendimce yorumlayıp ve kendimce renk kombini belirleyip o şekilde huzurunuza çıkardım.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Tığ işi bu krop bluzumuzu yapması bir o kadar basit gösterişli bir model ,  her gelin kızın çeyizinde olması gereken , bohçalara yakışan örgümüzün yapımına geçelim kuzularım .

Şunu söyleyeyim Arkadaşlar şu an bizim ördüğümüzün ölçüsü 1-2 yaş ölçüsünde Ama buna kenardan şöyle bir iki tane motif daha ekleyip Ee büyütebilirsiniz.

Canlarım ben toplamda 4 renk kullandım bluzumuz için   sizler istediğiniz renk yapabilirsiniz sadece ipimizin koton olmasına dikkat etmeliyiz.

İpimiz lemosa Alara

Yada Baby Touch

Tığımız 2.5 numaradır

Yukarıda Bahsettiğim iplerin ikisi çok kaliteli çok güzel arkadaşlar  yada bir iplik gazal da kullanabilirsiniz gazzalnın Baby Koton da çok güzel yani elinizin altındaki herhangi Koton ipleri de kullanabilirsiniz Hemen başlayalım iki buçuk numaralı tığım ile ben sarıdan başlıyorum.

Bluzumuzun başlangıcı için  4 tane zincirimi çekiyorum ben zincir çekerek başladım ama sizler sihirli halkada yaparak başlayabilirsiniz.

Blzum için 4 adet zincirimi çektim ve ilk zincirime dolamadan battım. Ve birleştirme işlemimi yaptım bu zincirle küçük bir halka oluşturmuş oldum . 3 adet zincirimi çektim tığıma bir dolayıp ikili tırabzan oluşturdum.

Baştaki tırabzanla birlikte 3 adet 2 li tırabzan olacak arkadaşlar şimdi iki adet  zincir çektim Ve yine 3 adet 2 tırabzan yapıyorum bu orta kısma . Halkamızda 4 adet boşluk olacak şekilde modelimizi uyarlıyoruz. Orta kısıma  halkayı oluşturdum şimdi yeşil ipime  geçiyorum  halkamızın etrafını geçmek için.

Yeşil ipimizi alıyoruz ve halkamızda 4 adet boşluk oluşturmuştuk ya  bu  4 adet boşluğun herhangi birine giriş yapıyoruz.

Buraya 3 adet zincir çekip  bu  boşluğa 2 tırabzan yapıyorum  baştaki tırabzanla birlikte 3 adet 2 tırabzan oluşturmuş oluyoruz.

Yani buralar bizim motiflerimizin köşe kısımları oluyor arkadaşlar hemen  fotoğrafını da paylaşmak istiyorum siz değerli takipçilerimizle.

Evet tekrar iki zincir çekip bir dolayıp tığımıza diğer boşluğa  batıp iki seferde yukarı çıkıyoruz   diğer boşluğa 3 adet ikili tırabzan  yapmıştık ya tekrar aynı işlemi uyguluyoruz 3 adet ikili tırabzan  iki zincir tekrar  üç adet  ikili tırabzan  yapıp yan  boşluğa geçiyoruz.

SOSYAL HESABİM MEVCUTTUR BENİ ORALARDAN TAKİP EDEREK İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ,

Facebook Gruplarım https://www.facebook.com/groups/394956174004519/

İnstagram https://www.instagram.com/bilgievimnet/

Youtube https://www.youtube.com/watch?v=1hkvM109Z1s

Tığ İşi Muhteşem Krop Bluz Yapılışı Videolu Anlatım

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ