Amigurumi Tavşan Yapımı 17 cm Videolu Anlatım

Merhabalar www.yeniorgumodeli.com   takipçileri bugün sizlerle Amigurumi Tavşan Yapımını paylaşmak istiyorum çocuklarımızın bebeklerimizin organik oyuncaklarla oynamasını istiyorsak evlerinizde kolaylıkla  bu oyuncakları yapabilirsiniz.
 Çocuklarımız bu tarz  oyuncakları çok seviyorlar gerçekten Şimdi öncelikle tavşancığımızı  örmek için ihtiyacımız olan malzemelere bir göz atalım Koton içerikli ipleri Tercih edebilirsiniz kullandığımız iplerin renk numarasında şu şekilde göstermiş olayım Bu ip için tığ numaramız 3 numara bir çift te kilitli göze ihtiyacımız var arkadaşlar 8mm olan en uygunu bu tavşanımıza.
Sizler isterseniz iple de işleyebilirsiniz amigurimi tavşanımızın gözlerini ben kilitli göz tercih ettim. Birde ucu küt bir  iğne küçük birde makas  içerisini doldurmak için boncuk elyaf yeterli olacaktır amigurimi tavşanımız için.
Bu  tatlış tavşanımızı örmeye  öncelikle ayaklardan başlayacağız öncelikle sihirli halka yaparak  başlayalım parmağımıza ipi dolayıp ipin altından tığımızı geçiriyoruz.

Tığımızı soktuktan sonra burada bir çarpı oluşmuş oldu tığımızla ipimizi alıp diğer tarafa geçiriyoruz bir adet zincir çekiyoruz şuan sihirli halkamız oluştu fakat ipimizi bırakmıyoruz Çünkü henüz kitleme dediğimiz için buradan bırakırsak kaçabilirim sihirli halkanın içerisine altı tane sık iğne yapacağız tavşanımı .

Şu görmüş olduğunuz iki ipin üzerine yapacağız sık iğnemizi.

Amigurumi Tavşan Yapımı 17 cm Videolu Anlatım

YAZI ARASI REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ