Fırfırlı İncili Lif Modeli Videolu Anlatım

Merhaba canlarım www.yeniorgumodeli.com editörlerinden ben Pamuk teyze, adım kadar güzel, gözlere hitap eden, gelin görümce şaşırtan misler gibi bir lif modeli göstereceğim yapması bir o kadar basit gösterişli bir model ,  her gelin kızın çeyizinde olması gereken , bohçalara yakışan örgümüzün yapımına geçelim kuzularım.

Lifimiz bu şekilde fırfırlı çiçekler üzerine kurulmuş incili bir modeldir lifimizi bem somon renfi ve beyaz üzerine kurdum sizler dilediğiniz ren yapabilirsiniz.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Modelimiz 7 adet motiften oluşmaktadır yaptığımız bu yedi adet lif motifini birleştirerek  lifimizi bir  bütün haline getireceğiz.

Geçelim lifimizin detaylı anlatımına lif ipimizi ve tığımızı alıyoruz  bir  ilmek oluşturup yedi tane zincir çekiyoruz ve ilk zincirimizin dibine batıp buraya bir halka oluşturmuş oluyoruz.

Oluşturduğum bu halkanın içerisine tekli fıstıklar yaparak başlıyoruz ilk fıstığı yaptım  ve kapattım arasına 2 adet zincir çektim.

Ve oluşturduğum halkanın içerisine batarak ikinci fıtığı oluşturuyorum bu şekilde halkanın içerisine altı adet fıstık   yapıyoruz ve iki zincir çekip ilk yaptığımız fıstığın üzerine ilmek kaydırma yöntemi ile sabitliyoruz.

Bir zincir çektim ilmeğimi sabitlediğim fıstığın üzerine bir fıstık yapıyorum bu yapmış olduğum fıstığın üzerine tekrar bir fıstık yapıyorum bu yaptığım fıstığı kapatmıyorum tığımda bekletiyorum  ve  dipte yaptığım fıtığın dibine batıp  ikinci fıstığı yapıyorum bu fıstığımızı da kapatmıyoruz tığımdaki iki fıstığı aynı anda kapatıyorum.

Araya 2 adet zincir çekip bir sonraki fıstığın üzerine geçiş yapıyorum bütün fıstıkların üzerinde aynı işlemi yapıyorum.

Detaylı anlatımı için videomuzu seyredebilirsiniz.

SOSYAL HESABİM MEVCUTTUR BENİ ORALARDAN TAKİP EDEREK İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

Facebook Gruplarım https://www.facebook.com/groups/394956174004519/

İnstagram https://www.instagram.com/bilgievimnet/

Youtube https://www.youtube.com/watch?v=1hkvM109Z1s

Fırfırlı İncili Lif Modeli Videolu Anlatım

ESNEK MOBİL REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ