Fıstıklı Bebek Battaniyesi Yapılışı Videolu Anlatım

Merhaba sevgili www.yeniorgumodeli.com takipçileri bugün sizlere çok şık  ve gösterişli bir bebek battaniyesi paylaşmak istiyorum.

Bu güzel modelimizle hem  battaniye hem de puset örtüsü yaptık video uzun omasın diye puset örtüsü anlatımını yaptım.

Bu  fıstıklı modelimizi nerelerde kullanabilirim derseniz battaniyelerde, gelin kız yeleklerinde, yastık kılıflarında, omuz şallarında aklınıza hangi model geliyorsa kullanabilirsiniz.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Puset Örtüsü İçin Gerekli Malzemeler;

Alize Angora Gold Simli Beyaz İp

Tığ

Fransız danteli

Bebe Pazeni

Puset örtümüz 14 adet fıstıktan oluşmaktadır. Biz 14 fıstık olarak ayarladık sizler isteğinize göre artırabilirsiniz battaniye  yapmak için 2 kat sayı kullanabilirsiniz.

Modelimizi anlatmak için üç adet fıstık yapacağım  sizlerin de çok zamanını almak istemiyorum zincirimizi bebek battaniyesi yada puset örtüsü boyutunda çekerek üzerine fıstıklarınızı kondurabilirsiniz.

Ben 3 fıstık  sığacak boyutta zincirimi çektim son zincirimin boyutunu uzatıyorum o boyutta zincir bitene kadar batıp çıkan ipi uzatıyoruz arkadaşlar.

Zincirimiz bitince sık iğne ile sabitliyoruz daha sonra uzattığımız  diğer 4 zincirin  basına batarak ilerliyoruz 4. Ye batıktan sonra 2 zincir çekiyorum diğer uzattığım  ilmeğe batıyorum tekrar batma işlemi 4 kirpik olana kadar devam ediyor sıra sonuna kadar aynı işlemi tekrarlıyoruz.

Başa geldiğimizde geri dönüyorum bir zincir çekip dip kısmına batıyorum sık iğne yaparak 4 kirpiği tamamlıyoruz 2 zincir çekmiştik aralarına oya sık iğne ile batıp  kirpiğimizi uzatıyoruz bu 2 zincirin içine 8 adet doldurup bırakıyoruz detaylı anlatımı için videomuzu seyredebilirsiniz.

ÖRGÜMÜZÜN VİDEOLU ANLATIMI

ESNEK MOBİL REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ